Обробка осаду стічних вод

osadok.jpg Із розвитком промисловості, зростанням міст та підвищенням їх благоустрою зростає обсяг стічних вод і, відповідно, кількість осадів, що утворюються в процесі їх очищення.

Обсяги осадів, що збільшуються з кожним роком, а також пошук рішень щодо їх утилізації є одними з найбільш гострих екологічних та економічних проблем. Це питання часто вимагає індивідуального пошуку конкретних рішень для запобігання негативному впливу на довкілля та виникнення непередбачених витрат.

osadok2.jpg Усі основні засоби обробки спрямовані на зменшення об'єму та знезараження осаду. Існуючі засоби обробки осадів побутових та виробничих стічних вод зводяться до ущільнення, стабілізації, зневоднення, сушіння та спалювання.

У практиці немає єдиної системи обробки осадів. Тому для кожного конкретного випадку може бути використаний той метод, який відповідає санітарним вимогам до кінцевого продукту та є економічно доцільним.

Фахівці НПФ «Екополімер» мають великий досвід у вирішенні цього питання та пропонують найбільш ефективні рішення щодо обробки осадів виробничих та господарсько-побутових стічних вод із застосуванням обладнання, як власного виробництва, так і обладнання партнерів.

Про успішне вирішення цього питання свідчать чисельні реалізовані проєкти, а также відгуки наших партнерів.