Проєктування

Комплексне проєктування

Комплексне проєктування, виконане «Екополімер» відповідає всім технологічним, інженерним та архітектурним нормативам та потребам Замовника.

Проектування очисних споруд виконується відповідно до нормативних вимог.

Проєктування включає:

  • комп'ютерний розрахунок інженерних систем; підбір енергоефективного технологічного обладнання;
  • комп'ютерне моделювання та розрахунок несучих конструкцій каркасу будівлі;
  • архітектурний дизайн та 3D-моделювання;
  • генеральне планування, розрахунок та проєктування зовнішніх інженерних мереж.

Проектні роботи виконуються із застосуванням найкращих доступних технологій у галузі та спрямовані на зниження експлуатаційних витрат та забезпечення природоохоронного законодавства.

Передпроєктні опрацювання

На початковому етапі розроблення технічних рішень проєктування та будівництва очисних споруд чи реконструкції існуючих виконується:

  • вибір майданчика та розміщення на ньому технологічних будівель та споруд;
  • оцінка довкілля, існуючої забудови;
  • розробка генерального плану із дотриманням нормативних вимог;
  • технологічне обстеження існуючих будівель та споруд, технологічного обладнання;
  • розробка рекомендацій.

На підставі отриманих лабораторних даних, вимог замовника та умов будівництва або реконструкції ми пропонуємо передпроєктні технологічні опрацювання, підбираємо основне технологічне обладнання та розміщуємо його на схемі земельної ділянки.

На цьому етапі за необхідності можна оцінити вартість будівельно-монтажних робіт та обладнання, скласти бюджет проєкту на очисні споруди.

Наші проєкти орієнтовані на досягнення естетичної привабливості при забезпеченні сталого технічного результату роботи очисних споруд.

Комплексне проєктування очисних споруд

Під час проєктування використовуються сучасні підходи до розробки проєктної документації із застосуванням CAD-систем та 3D-проєктування. Це підвищує технічний рівень робіт і дозволяє звести до мінімуму можливі помилки. Завдяки інтенсифікації процесу проєктування ми виконуємо роботи у стислий термін.

Управління розробкою проєктів ведеться із застосуванням коштів планування. Це допомагає нам та нашим клієнтам реалізувати задумане у встановлені терміни, не упустити жодної важливої ​​деталі, завчасно сповіщати замовника про можливі проблеми та ризики щодо проєкту.

Планування допомагає у прийнятті важливих стратегічних рішень, спрощує процес проєктування та координації підрозділів компанії на комплексних проєктах. Відображає ефективне використання ресурсів проєкту – трудових, фінансових, тимчасових.

Більшість наших замовлень – це клієнти, які повторно звернулися, які знають, що ми знаходимо «золоту середину» між вартістю, якістю та часом.

Ми пропонуємо економічно обґрунтовані високоефективні технологічні рішення для успішної реалізації об'єктів будь-якої складності. Забезпечуємо впровадження прогресивних інженерних рішень, намагаємось при цьому максимально задовольнити естетичні та ергономічні побажання наших замовників.

Ми здійснюємо всебічну підтримку наших замовників на етапі узгодження проєктної документації у державних та приватних експертних органах.

Товары 1 - 30 из 0
Страницы: