Поставка обладнання

oborudovanie_4.jpgНВФ «Екополімер» у своїх проєктах використовує широкий спектр водоочисного обладнання.

Частина устаткування виробляється самотужки заводом, що належить підприємству. Це, переважно, лінійка аераційних систем, обладнання для механічного очищення та зневоднення осаду.

Виконуючи проєкти, як муніципальних очисних споруд, так і очисних споруд промислових підприємств, наші спеціалісти не обмежуються обладнанням власного виробництва, використовуючи обладнання, яке виробляється низкою інших підприємств.

Нашими партнерами є профільні підприємства, розташовані у країнах Європи, США, Індії, Китаї. Особливо тісні відносини Фірми склалися з європейськими підприємствами.

Слід зазначити, що ми є представниками будь-якої фірми, чиє обладнання використовуємо у проєктах і поставках. Таке положення дає нам можливість використовувати те обладнання, яке, на думку наших фахівців, буде найефективнішим для вирішуваних завдань.

Залежно від розв'язуваних завдань, ми комплектуємо обладнання в Європейському офісі та транспортуємо його безпосередньо кінцевому споживачеві.

Наші технологи та персонал, що виконує пусконалагоджувальні роботи, своєчасно проходять навчання у фірмах, чиє обладнання ми поставляємо.

Товары 1 - 30 из 0
Страницы: