Наша історія

НВФ «Екополімер» була заснована в 1990 році й на сьогоднішній день є групою компаній, діяльність якої спрямована на вирішення комплексних завдань з очищення стічних вод для комунальних та промислових підприємств: розробка ТЕО, проєктування, постачання обладнання, будівництво та реконструкція споруд, шеф-монтаж та введення об'єктів у експлуатацію. Виробнича та наукова діяльність групи компаній заснована на більш ніж 40 власних розробках та винаходах.

До складу НВФ «Екополімер» входить низка спеціалізованих підприємств, серед яких два підприємства з виробництва продукції, будівельно-монтажне підприємство, проєктно-інжинірингова компанія, підприємство маркетингу, логістики та доставки. «Екополімер» укомплектований кадрами високої кваліфікації, серед яких доктор технічних наук, шість кандидатів наук, керівний інженерний склад, висококваліфіковані фахівці. Загальна кількість співробітників понад 250 осіб.

Інжинірингова компанія «Екополімер» виконує:

· обстеження, технічний аудит, розробку комплексу заходів щодо покращення та оптимізації роботи діючих очисних споруд; 

· розробка ТЕО, проєктів, робочих проєктів та робочої документації з реконструкції існуючих та будівництва нових очисних споруд водопроводу та каналізації; 

·   монтаж основного технологічного обладнання;

·   пусконалагодження та введення в експлуатацію.

Інжинірингова компанія «Екополімер» є:

·   підрядником (генпідрядником) будівництва та реконструкції об'єктів водопостачання та водовідведення;

·   постачальником обладнання зарубіжних компаній-партнерів. (обладнання для механічного очищення та зневоднення осадів стічних вод; насосне обладнання; установки для знезараження води; запірно-регулююча арматура; повітродувки).

Виробниче підприємство «Екополімер» пропонує комунальним та промисловим підприємствам такі основні види продукції власного виробництва:

-          аераційні системи;

-          решітки для механічного очищення стічних вод; 

-          обладнання для очищення стічних вод від біогенних сполук;

-          дренажно-розподільні системи швидких фільтрів;

-          обладнання для зневоднення опадів та шламів; 

-          обладнання для реконструкції градирень та біофільтрів; 

-          щитові затвори з нержавіючих матеріалів;

-          ерліфти з полімерних матеріалів.

Із 1994 року обладнання «Екополімер» експортується до зарубіжних країн (Китай, США, Корея та інших країн). Продукція «Екополімер» має високу конкурентоспроможність, що підтверджено результатами випробувань лабораторій та центрів контролю якості Німеччини, Китаю, Кореї з видачею відповідних сертифікатів. Продукція неодноразово відзначалася почесними дипломами та призами на міжнародних виставках та конгресах.

«Екополімер» є членом Асоціацій підприємств водопровідно-каналізаційного господарства України, а також членом Міжнародної асоціації з охорони водних ресурсів (International Water Association).

«Екополімер» має багаторічний досвід співпраці з більш ніж 600 підприємствами водопостачання та каналізації у 17 країнах світу. «Екополімер» є партнером провідних зарубіжних фірм HUBER SE, Bilfinger Johnson Water Technologies, H. Cegielski-PoznanS.A., Endress & Hauser, Wilo, Finnchain та інших компаній.