Про компанію

У 1989 році невеликому творчому колективу вчених та інженерів м. Харків (Україна) вдалося створити та запатентувати трубчастий аератор оригінальної конструкції з полімерних матеріалів. Це стало основою для створення у 1990 році науково-виробничої фірми «Екополімер».

Із 2005 року повний комплекс продукції та послуг у галузі водопідготовки та водовідведення надає НВФ «Екополімер». Сьогодні у групі компаній працює команда професіоналів, у тому числі один доктор технічних наук, шість кандидатів наук.

Фахівцями НВФ «Екополімер» опубліковано понад 100 наукових праць та отримано 49 патентів на винаходи в СНД та за кордоном. На всі види запропонованих робіт та послуг (проектні роботи, інжиніринг, монтажні та будівельні роботи). Є відповідні Державні ліцензії.
У даний час НВФ «Екополімер» є групою багатопрофільних компаній, серед яких два підприємства з виробництва обладнання, будівельно-монтажне підприємство, проєктно-інжинірингова та маркетингова компанії, підприємство логістики та доставки.

НВФ "Экополимер" виконує весь комплекс робіт із будівництва та реконструкції споруд водопостачання та водовідведення для комунальних та промислових підприємств – від технічного аудиту та оцінки реальної ситуації на конкретному об'єкті до будівництва очисних споруд «під ключ».

На даний час за допомогою продукції «Екополімер» очищується понад 30 мільйонів кубічних метрів стічних вод на добу. Обладнання власного виробництва НВФ «Екополімер» обслуговує понад 260 мільйонів осіб у 17 країнах світу: Угорщині, Китаї, Румунії, США, Південній Кореї, Японії тощо.

Підприємства, що входять до складу НВФ «Екополімер», є членом Асоціацій підприємств водопостачання та водовідведення Російської Федерації та України, колективним членом Інженерної Академії України, а також Міжнародної Федерації з охорони водних ресурсів (International Water Association).

Для реалізації комплексних програм водопостачання та водовідведення підприємства НВФ «Екополімер» забезпечують повний комплекс робіт від розробки рекомендацій до здачі об'єктів в експлуатацію, а також мають повний спектр обладнання як власного виробництва, так і обладнання провідних світових компаній-партнерів.

Винаходи, розробки та їх ефективне впровадження – за цим стоять вчені та інженери НВФ «Екополімер». Спираючись на потужну виробничу базу, досвід маркетологів і фахівців із впровадження та налагодження, вони постійно вдосконалюють продукцію, що випускається, і розширюють асортимент послуг. Злагодженість дій та згуртованість колективів усіх підрозділів компанії дозволяє знайти оптимальне вирішення будь-якої проблеми у максимально стислий термін.