Проєкти, які фінансуються МФО

УКРАЇНА

Місто Об'єкт Виконані роботи Період реалізації Джерело фінансування

м. Нова Каховка

КП «Міськводоканал»

У рамках виконання проєкту було виконано: проєкт «Технічне переоснащення та реконструкція 11-ти каналізаційних насосних станцій», постачання, шеф-монтаж та пусконалагодження обладнання. Встановлене обладнання дозволило автоматизувати роботи станцій, а також знизити електроспоживання на перекачування на 30%. На очисних спорудах каналізації виконано постачання, монтаж та введення в експлуатацію решіток виробництва компанії «Екополімер».

2012-2013

Міжнародний банк

м. Новоград-Волинський

КП ДС «Виробниче управління ВКГ»

Реалізація проєкту «під ключ»: проєктування, постачання, монтаж та введення в експлуатацію обладнання механічного очищення та насосного обладнання, повітродувок та продукції компанії «Екополімер» – ерліфти, щитові затвори, трубчаста система аерації в аеротенках, дренажно-розподільча система.

2013-2014

Міжнародний банк

м. Миколаїв

ДКП «Миколаївводоканал»

Роботи з реконструкції проводились у рамках масштабного проєкту розвитку системи водопостачання та водовідведення у Миколаєві. Були виконані проєктні та будівельно-монтажні роботи, постачання, монтаж та введення в експлуатацію обладнання. Реконструйовано приймальну камеру з відновленням бетонних конструкцій та частковою заміною трубопроводів, здійснено монтаж решіток тонкого очищення та виконано постачання пристроїв для відмивання та зневоднення піску. Для транспортування та зневоднення забруднень встановлені шнекові конвеєри, щитові затвори «Екополімер» встановлені у каналах та камерах. Виконано реконструкцію горизонтальних пісколок: встановлено інноваційні скребкові системи з антикорозійних матеріалів, відновлено бетонні конструкції.

2015-2017

Європейський інвестиційний банк

м. Київ

ПрАТ «АК «Київводоканал»

«Екополімер» як субпідрядник виконав адаптацію базового інжинірингу японських інженерів-консультантів під українські норми з одночасною перевіркою, коригуванням та узгодженням технологічної частини проєкту з розробниками та водоканалом. У проєкті застосовані передові технологічні рішення та сучасне обладнання. Проєкт складається з двох черг будівництва по 5 пускових комплексів у кожній та є наймасштабнішим проєктом ВКГ в Україні за останні 25 років. У рамках проєкту планується реконструкція відділення решіток, первинних та вторинних відстійників, аеротенків 2-го та 3-го блоку БСА. Буде побудований сучасний цех згущення, зневоднення та термоутилізації осадів, що вирішить проблему поганих газових викидів. Будівництво нового цеху механічного очищення та доочищення стічних вод 1-го блоку БСА. Проблеми, які вирішує реконструкція:

•підвищення якості очищення стічних вод;

• ліквідація неприємних запахів – комфорт мешканців житлових масивів Харківський та Позняки;

• вирішення проблеми мулових полів – ліквідація загрози екологічної катастрофи у масштабах держави;

• компактність – скорочення площі основного виробництва з 150 га до 120 га;

•впровадження енергоефективних технологій.

2016-2017

Японська агенція міжнародного співробітництва (JICA)


РЕСПУБЛІКА МОЛДОВА

Місто Об'єкт Виконані роботи Період реалізації Джерело фінансування

м.Кишинів

Компанія «Екополімер» виконала проєкт реконструкції аеротенків та насосної станції зворотного мулу як субпідрядник за контрактом у консорціумі з компанією Skanska East Europe. У рамках проєкту виконано постачання та монтаж обладнання, проведено пусконалагоджувальні роботи. В аеротенках було проведено ремонтно-відновлювальні роботи та встановлено трубчасту систему аерації виробництва «Екополімер». Наявність відповідної кваліфікації та досвіду виконання аналогічних проєктів відіграла важливу роль у виконанні даного проєкту.

2002-2003

Європейський банк реконструкції та розвитку


Товары 1 - 30 из 0
Страницы: